Vi gillar möten,
kom förbi och träffa oss

Eller skriv till
oss här

Medarbetare
Hitta oss
Alexandra Kronholm

Alexandra Kronholm


Alicia Jonsson

Alicia Jonsson


Anna Sjöström

Anna Sjöström


Bea_Eriksson_lågupplöst

Bea Eriksson


Creative Manager, Göteborg

+46 70 447 25 29

bea.eriksson@hansen.se

Camila

Camila Inzunza


Project Coordinator, Göteborg

+46 70 280 98 95

camila.inzunza@hansen.se

Camilla Hammarström

Camilla Hammarström


Carina Månsson

Carina Månson


Caroline Algotsson

Föräldraledig

Caroline Algotsson


Caroline

Caroline John-Charles


Clara Berglund

Clara Berglund


Conny Lingmerth

Conny Lingmerth


David Berg

David Berg


Client Director/Business Unit Manager, Göteborg

+46 31 755 87 27

+46 70 187 87 05

david.berg@hansen.se

Emma Eckhardt

Emma Eckhardt


Production Manager, Göteborg

+46 73 702 41 66

emma.eckhardt@hansen.se

Frida Söderström

Frida Söderström


Production Manager, Stockholm

+46 73 522 10 55

frida.soderstrom@hansen.se

Helena Marcks

Helena Marcks von Würtemberg


Jessica Sundkvist

Jessica Sundkvist


Project Coordinator, Göteborg

+46 76 232 50 61

jessica.sundkvist@hansen.se

Jill Nichols

Jill Nichols


Josefine Lundgren

Josefine Lundgren


Sales Coordinator, Göteborg

+46 70 688 55 22

josefine.lundgren@hansen.se

Josephine Bruun3(yes)

Josephine Bruun


Julia Englund

Julia Englund


Lotta Andersson.jpg

Föräldraledig

Lotta Andersson


Lotta Carlsson

Lotta Carlsson


Lisbet Mellgren

Lisbet Mellgren


Linn Färjhage

Linn Färjhage


Production Manager, Göteborg

+46 70 187 87 57

linn.farjhage@hansen.se

Liza Johanberg

Liza Johanberg


IMG_0116

Lovisa Karlsson


Production Manager, Stockholm

+46 70 719 26 86

lovisa.karlsson@hansen.se

Maria Menonen

Maria Menonen


Markus Magnusson

Markus Magnusson


Mikael Lunneryd

Mikael Lunneryd


Production Manager, Stockholm

+46 70 731 39 95

mikael.lunneryd@hansen.se

Per_Svärd_lågupplöst

Per Svärd


Logistic Sourcing Manager, Göteborg

+46 31 755 87 32

+46 70 893 79 18

per.svard@hansen.se

Pernilla Engdahl (ska beskäras)

Pernilla Engdahl


Perry Dangemark

Föräldraledig

Perry Dangemark


Petra Brinck

Petra Brinck


Production Manager, Stockholm

+46 73 660 01 63

petra.brinck@hansen.se

Philip Bernåker

Philip Bernåker


Pia BrauerKraft

Pia Brauer Kraft


Client Director/Business Unit Manager, Växjö

+46 470 70 90 98

+46 70 277 06 10

pia.brauerkraft@hansen.se

Pia Luokkanen

Pia Luokkanen


Rebecka Thoursie

Rebecka Thoursie


Sandra Bjursell

Sandra Bjursell


Sara Nilsson

Sara Nilsson


Sofie Olovson

Sofie Olovson


Operations Manager, Göteborg

+46 70 371 87 85

sofie.olovson@hansen.se

Susanne Rittedal

Susanne Rittedal Söderblom


Therese

Therese Boijertz


Operations Manager, Göteborg

+46 70 657 82 41

therese.boijertz@hansen.se

Ulrika Dahlgren

Ulrika Dahlgren


Hansen Göteborg

Hansen Göteborg

Åvägen 17F
412 51 Göteborg
Tel +46 31-755 87 00
Business Unit Manager
David Berg
Tel +46 70-187 87 05
david.berg@hansen.se

map_hansensthlm426x240

Hansen Stockholm

Mäster Samuelsgatan 9
111 44 Stockholm
Tel Se respektive kontaktperson här
Business Unit Manager
Pia Brauer Kraft
Tel +46 70-277 06 10
pia.brauerkraft@hansen.se

Hansen Växsjö

Hansen Växjö

Regementsgatan 9
352 36 Växjö
Tel +46470-70 90 90
Business Unit Manager
Pia Brauer Kraft
Tel +46 70-277 06 10
pia.brauerkraft@hansen.se
 

Ditt meddelande har skickats!

Ett mejl med filen bifogad har skickats!

Tack! Vi ser fram emot att skicka dig vårt nyhetsbrev.

 

Du har begärt

PDF
Whitepaper Title
Skicka denna fil till din
E-post
Fyll i dom tomma fälten så återkommer
vi så snart vi kan
Din e-post adress *
 

Vi älskar dina
tankar

Du borde skriva
ner dom nu

 
Hej, jag vill göra en offertförfrågan
Hej, jag skulle vilja komma i kontakt med
Hej, jag vill bara säga
Övrigt
Din e-post adress * Ditt meddelande *